Koks daugiausiai taškų pelnęs mlb žaidimas?

Didžiausias bendras rezultatas žaidime yra 49 važiuoja 1922 metų rugpjūčio 25 d, kai Čikagos „Cubs“ 26:23 nugalėjo Filadelfijos „Phillies“. Daugumos vienos komandos įmuštų bėgimų rekordas yra 18, kurį 1883 m. rugsėjo 6 d. pasiekė „Chicago White Stockings“ (dabar „Chicago Cubs“) prieš Detroito „Wolverines“.

Koks buvo didžiausias smūgis MLB istorijoje?

Beisbolo žaidimai „Biggest Blowout Games“ pasakoja apie niūriausius žaidimus pagrindinės lygos beisbolo istorijoje. Didžiausias smūgis pagrindinės lygos istorijoje buvo 2007 m. rugpjūčio 22 d., kai Teksaso „Rangers“ 30:3 įveikė Baltimorės „Orioles“.. Tai 27 važiavimų diferencialas.

Koks yra daugiausiai taškų pelnęs MLB žaidimas šiuolaikinėje eroje?

Daugiausia komandos per vienas rungtynes ​​įmuštų bėgimų yra 36 – 1897 m. birželį Čikagos „Colts“ (dabar „Cubs“) prieš Louisville Colonels. „Šiuolaikinis“ rekordas (reiškia po 1900 m.) yra 2007 m. rugpjūčio mėn. Teksaso „Rangers“ įmušė 30 taškų prieš Baltimorės „Orioles“..

Koks yra rezultatyviausias vienos komandos MLB žaidimas?

Kalbant apie vienos komandos įvarčius per vienerias rungtynes, Čikagos NL komanda, tuomet vadinta „White Stockings“, pasiekė rekordą. Pergalė 36:7 prieš Luisvilį 1897 m.

Ar kada nors buvo sužaistos 27 rungtynės?

Necciai Geriausiai prisimenamas dėl unikalaus žygdarbio įveikti 27 mušėjus per devynių padavimų žaidimą, kurį jis pasiekė D klasės Apalačų lygoje 1952 m. gegužės 13 d. Jis yra vienintelis metėjas, kada nors tai padaręs per devynis padavimus, profesionalų lygos žaidimas.

TEX@BAL: „Rangers“ įmuša 30 bėgimų prieš „Orioles“.

Ar beisbolo komanda kada nors įmetė 1000 bėgimų per sezoną?

Pirmą kartą komanda per sezoną surinko bent 1000 bėgimų 1930 m. jankiai surinko 1062 bėgimus ir Šv... 1999 m. „Yankees“ laimėjo vimpelą.

Koks yra didžiausias rezultatas krepšinio rungtynėse?

1983 m. 13 d. Detroito „Pistons“ įveikė Denverio „Nuggets“. 186-184 per trigubus pratęsimus. Tai buvo ir tebėra rezultatyviausias žaidimas NBA istorijoje.

Kas yra rezultatyviausias žaidimas NBA istorijoje?

1962 m. kovo 2 d. Wiltas Chamberlainas pelnė 100 taškų ir numušė 25 lentas, būdamas Philadelphia Warriors narys, 169:147 nugalėjęs. Niujorko „Knicks“..

Koks yra aukščiausias rezultatas futbole?

AS Adema 149–0 SO l„Emyrne“ buvo futbolo rungtynės, kurios 2002 m. spalio 31 d. vyko tarp dviejų komandų Antananarive, Madagaskare. Jai priklauso pasaulio rekordas už aukščiausią rezultatą, pripažintas Gineso rekordų knygoje.

Koks yra ilgiausias kada nors žaidžiamas MLB žaidimas?

Pawtucket Red Sox ir Rochester Red Wings, dvi komandos iš Triple-A International lygos, sužaidė ilgiausią žaidimą profesionalaus beisbolo istorijoje. Tai truko 33 padavimus, su 8 valandos ir 25 minutės žaidimo laikas.

Koks yra greičiausias kada nors užfiksuotas tonas?

Greičiausias kada nors išmestas metimas

Dėl to Aroldis Chapmanas įmetė greičiausią aikštę MLB istorijoje. 2010 m. rugsėjo 24 d. Chapmanas pateko į MLB istoriją. Tada naujokas Sinsinačio „Reds“ palengvėjo ąsotis, ugniagesys paleido greitąjį kamuolį 105,1 mylios per valandą pateikė PITCH/fx.

Kokios yra rezultatyviausios NBA rungtynės be pratęsimo?

Rezultatyviausias NBA žaidimas reguliariojo sezono istorijoje be OT. 1990 m. lapkričio 2 d., kai užsiregistravo Golden State Warriors 162:158 įveikė Denverio „Nuggets“. McNichols arenoje. „Warriors“ ir „Nuggets“ kartu surinko 120 kamuolių, iš kurių tik šeši buvo tritaškiai.

Kokios yra mažiausiai rezultatyvios rungtynės NBA istorijoje?

NBA mažiausio rezultatyvumo rekordas

1950 m. lapkričio 22 d. Fort Veino „Pistons“ rezultatu 19:18 nugalėjo dabartinius Mineapolio „Lakers“ čempionus. Šiose rungtynėse, kurios įeis į istoriją kaip mažiausiai taškų pelnytos rungtynės (37 kombinuoti taškai).

Koks rezultatyviausias ketvirtis NBA?

Tai buvo rezultatyviausias vienas kėlinys NBA istorijoje 99 kombinuoti taškai San Antonijaus „Spurs“ (53) ir Denverio „Nuggets“ (46). Nagrinėjamas kėlinys buvo ketvirtasis kėlinys 1984 m. sausio 11 d. žaidime. Tai buvo laukinis žaidimas, nes „Nuggets“ laimėjo galutiniu rezultatu 163:155.

Ar krepšinio rungtynės kada nors pasiekė 200 taškų?

Santrauka. Rezultatyviausios reguliariojo sezono rungtynės NBA istorijoje 1983 m. gruodžio 13 d. trigubo pratęsimo rungtynės tarp Detroito „Pistons“ ir Denverio „Nuggets“. ... 1990 m. lapkričio 2 d. rezultatyviausios reguliariojo sezono rungtynės buvo tarp Golden State Warriors ir Denverio Nuggets.

Kas krepšinio rungtynėse pelnė daugiau nei 100 taškų?

1962 m. kovo 2 d. Wiltas Chamberlainas pasiekė NBA vienerių rungtynių rezultatyvumo rekordą, surinkęs 100 taškų Filadelfijos „Warriors“ komandai 169:147 pergale prieš Niujorko „Knicks“. Ne 98 taškai, ne 102, o gražus, apvalus 100 – įspūdingas rekordas, kurį pasiekė įspūdingiausias žaidėjas.

Kas yra rezultatyviausias Michaelo Jordano žaidimas?

1986 m. balandžio 20 d. pirmojo rato serijos 2 žaidime prieš „Celtics“ Jordanas pelnė savo legendinius 63 taškus – rekordas, kuris tebegalioja. „Celtics“ žvaigždė Larry Birdas sakė: „Jis šiandien yra pats įdomiausias ir nuostabiausias žaidėjas.

Kiek MLB komandų per sezoną įmušė 1000 bėgimų?

Nuo 1900 m. septynios komandos per sezoną įmetė 1 000 ar daugiau bėgimų, paskutinis buvo 1999 m. Cleveland Indians, kuris surinko 1 009 bėgimus ir tapo pirmąja komanda nuo 1950 m. Bostono Red Sox (1 027), pasiekusia keturių skaitmenų skaičių.

Ar komanda kada nors įmušė įvartį per visus 9 padavimus?

Nuo 1900 m. tik dvi komandos sugebėjo pelnyti įvartį per kiekvieną iš devynių padavimų. 1923 m. birželio 1 d Niujorko milžinai padarė tai prieš Philadelphia Phillies ir laimėjo 22:8.