Koks dvigubo rezultato statymas?

Kai atliekate dvigubo rezultato statymą, jūs esate statymas dėl dviejų baigčių vienose rungtynėse su vienu statymu. Dvigubas statymas yra vieno statymo variantas, sujungiantis žaidimo rezultatą per kėlinį ir rezultatą žaidimo pabaigoje. Darant prielaidą, kad pusės laiko statymas laimi, statymas perkeliamas į antrąjį statymą.

Kaip veikia dvigubas statymas?

Kas yra dvigubas statymas? Dvigubas statymas yra lengviausiai suprantamas daugkartinis statymas. tai tik du skirtingi statymo pasirinkimai sujungti į vieną statymą. Jei jūsų statymo dvigubas statymas pavyks, jūs laimite ir gaunate išmokėjimą – geriau, nei galėtumėte tikėtis atlikę du atskirus vienkartinius statymus už tuos pačius pasirinkimus.

Ką reiškia sportinis statymas dvigubas rezultatas?

Taip pat žinomas kaip dvigubas rezultatas statymas, kai jūs turite nuspėti rezultatą per pusę ir visą laiką. Galva į galvą. Tiesios dvišalės varžybos, siūlomos sporte, statymas „head to head“ reiškia, kad viena komanda nugali kitą (tik kartais siūloma lygiųjų).

Kas yra dvigubas rezultatas beisbole?

Dvigubo rezultato statymas yra būdas išlyginti tą patį rezultatą du kartus per vieną žaidimą. ... Visą laiką sporte atsitinka sugrįžimai, ir jei laimėtumėte A komandą, kad laimėtumėte pirmąjį kėlinį, o komandą B, kad laimėtumėte žaidimą, jūsų šansai gali siekti 20/1 ar net daugiau.

Kaip statote dvigubą galimybę?

Dvigubo šanso greiti faktai

Dvigubo šanso statymas veikia ant 3 krypčių statymo parinktis (1x2). Pasirinkite du galimus rezultatus, o ne vieną. Dvigubas šansas suteikia 67% galimybę laimėti. Statykite už mėgstamiausią ir pasirinkite antrąjį pasirinkimą.

Dvigubo rezultato statymas, nuostabūs šansai!! Koks dvigubo rezultato statymas? 1 lažybų užbaigimas! 🤑🥳🤑

Kas yra 2x statymas?

Dvigubo šanso statymai iš esmės yra naudojamas siekiant suteikti jums didesnę galimybę laimėti iš vieno įvykio. Futbole jis gali būti naudojamas padengti du iš trijų galimų baigčių tik vienu statymu. Tai sujungia abiejų pusių laimėjimą / lygiąsias arba visiškai atsisako burtų traukimo galimybės.

Ką reiškia 12 lažybose?

12 apibūdina namų ir svečių komandą rungtynėse. 1 reiškia namų komandą, o 2 – svečių komandą. ... Natūralu, kad pergalė futbole reiškia komandą, kuri rungtynių pabaigoje įmušė daugiausiai įvarčių. Tačiau lažybose tai taip pat gali apibūdinti pirmojo ar antrojo kėlinio laimėjimą.

Kas yra pirmasis dvigubas nugalėtojas?

Dvigubas rezultatas: už šį statymą jūs esate pasirinkti, kuri komanda laimės pirmojo kėlinio pabaigoje komanda laimės 3 kėlinio pabaigoje. Taigi, jei pasirinksite A komanda / Lygiosios, jūsų statymas bus skirtas A komandai, kuri laimės po 1-ojo kėlinio, o lygiosiomis - 3-ojo laikotarpio pabaigoje.

Kas yra dvigubo rezultato statymas smiginiame?

Dvigubas rezultatas (kojos / rinkiniai) Numatykite rezultatą po nurodyto kojų/setų skaičiaus ir bendrąjį rungtynių nugalėtoją. Visi statymai anuliuojami, jei rungtynės nebaigtos. Pirmieji smiginio turgūs. Atsiskaitoma už pirmą smiginį arba smiginio rinkinį, įmestą į nurodytą koją / rinkinį.

Ar „Paddy Power“ moka dvigubai?

Už visas Airijoje ir JK vykstančias žirgų lenktynių atrankas, kurioms taikomas pilnas aptarnavimas, mokame dvigubai. ... Bet kuriam statymui Airijoje arba JK, kuris apima pasirinkimą, kuris nėra įtrauktas į pilną paslaugą (t. y. susitikimas taškas į tašką) arba virtualioms lenktynėms, mokama maksimali 50 000 € išmoka.

Kas yra sistemos 2 3 4 statymas?

Kas yra sistema 2/3 (3 statymai)? 2/3 sistema susideda iš 3 statymų, kurie atskleisti iš 3 rinktinių -- trys 2 rinktinių multi (parlays). Bent du iš trijų pasirinkimų turi būti teisingi, kad būtų galima laimėti – tiksli laimėjimo suma priklauso nuo to, kiek spėjimų pasitvirtins.

Ką reiškia eilutė iš viso dviguba?

Sporto lažybose a dvigubo rezultato statymas yra siūlomas pagal žaidimo rezultatą tiek kėlinio kėlinyje, tiek žaidimo pabaigoje. ... Dvigubo rezultato statymo rizika yra didesnė, nes yra daugiau galimų baigčių, tačiau tai taip pat reiškia, kad šansai yra daug geresni.

Koks bus didžiausias sporto statymas?

5.7 Jei narys padarys vėlesnį To paties žaidimo daugiastatymą, kuris atspindi pradinį To paties žaidimo daugiastatymą ir dėl to narys viršys $500,000 maksimalus laimėjimas, papildomi to paties žaidimo multistatymai bus anuliuoti ir statymai bus grąžinti.

Kaip apskaičiuoti dvigubą į abi puses?

Dvigubo statymo pavyzdys

1. LAIMĖJIMAS: 50 USD 14/1 sumoka 750 USD (50 USD x 14 = 70 GBP + 50 USD grąžinamas statymas).
  2. VIETA: 1/4 iš 14/1 yra 3,5/1, o tai reiškia, kad statymo vieta sumokama kaip 50 USD (plius 750 USD nuo pirmojo laimėjimo), kai 3,5/1 = 2850 GBP (800 USD x 3,5 = 2800 USD + jūsų 50 USD statymas atgal).

Kas yra „Yankee“ statymas?

Yankee susideda iš 11 vienodos vertės statymų dėl pasirinkimų keturiuose atskiruose renginiuose: šeši dubliai, keturi tritukai ir vienas keturkampis. ... Jis dažniausiai naudojamas žirgų lenktynių lažybose.

Kaip dvigubas statymas veikia žirgų lenktynėse?

„Dvigubo“ statymo tikslas yra sėkmingai išrinkti du laiminčius atrankas dviejose skirtingose ​​lenktynėse už tą patį statymą ir statymą, ir šiuo atveju jums reikia, kad laimėtumėte abu pasirinkimus, kad gautumėte grąžą.

Kas yra dvigubas rezultatas William Hill?

Koks didžiausias smiginio patikrinimo rezultatas?

Aukščiausia įmanoma kasa yra 170 o mažiausias galimas atsiskaitymas yra 2.

Kokia yra aukščiausia smiginio kasa?

„Bogey“ skaičius yra rezultatas, kurio negalima ištraukti iš tokio paties skaičiaus smiginio, kiek galima ištraukti didesnį rezultatą. 170 yra aukščiausias balas, kurį galima ištraukti trijuose smiginiuose, o mažesnių 169, 168, 166, 165, 163, 162 ir 159 balų negalima.

Kas yra dvigubas matematikos rezultatas?

Norėdami padauginti iš 2. Turėti ką nors 2.

Ką Lažybose reiškia 12?

Kitose lažybų svetainėse galite pamatyti, kad tai parašyta kaip 12. ● OV0. 5 arba VIRŠIUS 0,5: šis kodas reiškia jus dedate statymą, kad iki rungtynių pabaigos bus įmuštas bent vienas įvartis. Jei rungtynės baigiasi 1:0 bet kuriai iš komandų arba žaidime įmušamas daugiau nei vienas įvartis, statymą laimite.

Ką bet9ja reiškia GG NG 2+?

GG/NG 2+ Jūs turite numatyti, ar abi komandos per rungtynes ​​įmuš bent 2 įvarčius.Galimi 2 variantai: GG: abi komandos per rungtynes ​​įmuš bent 2 įvarčius. NG: viena komanda arba abi komandos per rungtynes ​​neįmuš nei 2 įvarčių.

Ką reiškia mažiau nei 3,5 įvarčio?

„Mažiau nei 3,5“ reiškia ten turi būti 3 įvarčiai arba 2 įvarčiai, arba 1 įvarčiai, arba 0 įvarčių, bet kas daugiau nei 3 įvarčiai baigsis pralaimėjimu.

Ar galite betway lažintis už abi komandas?

Abi komandos pelno įvartį

Norėdami įvesti statymą: pasirinkite Abi komandos pelnyti įvartį (pasirinkimas bus automatiškai įtrauktas į jūsų lažybų kortelę). Kai būsite patenkinti pasirinkimais, eikite į lažybų kortelę ir įveskite norimą statyti sumą.

Ką reiškia traukti be lažybų?

Lažybų rinkoje parinktį Draw No Bet paprasčiausiai pašalina lygiųjų trijų krypčių rinkose rezultatą, tai reiškia, kad lažybininkams belieka lažintis dėl pergalės namuose arba išvykoje.